TEL: +421 915 078 142

Penzión Elizabetha disponuje priestormi vhodnými na usporiadanie firemných akcií, team buildingov, banketov či recepcií.

Novozrekonštruovaný penzión dotvára aj v súčasnej dobe jadro mestskej pamiatkovej zóny, ktorá spája dávnu históriu s prítomnosťou. Záhadná, a pritom pútavá minulosť pôvodného mešťanského domu z 18. storočia vytvára priaznivú dobovú atmosféru.

V suterénnych priestoroch penziónu s pôvodne zachovaným kamenným murivom a klenbovým stropom vznikla Vináreň ELIZABETHA & ANDREAS s kapacitou 50 – 60 osôb. Súčasťou je unikátna vinotéka s bohatou ponukou originálnych vín značky Elizabetha. Milovníci kvalitného vína tu rozhodne nájdu aj zbierku chuťovo výrazných slovenských či zahraničných vín. História a celkové usporiadanie pivnice dávajú možnosť návratu do 18. storočia a očaria príjemnou komornou atmosférou. Pivničné priestory slúžili v minulosti predovšetkým k skladovaniu vín, ktoré si urodzená pani Elizabetha Borcsicki nechala pripravovať podľa vlastných receptúr napríklad v Skalici, Čachticiach a v niektorých častiach Malokarpatskej oblasti. 

Catering a ubytovanie

Samozrejmosťou pre váš pracovný tím je celodenné stravovanie podľa vlastného výberu. Penzión sa pýši vynikajúcou kuchyňou a tradične nechýba príjemná obsluha, parkovacie miesta, wifi v celom objekte či ubytovanie pre zúčastnených.

Večer v znamení vína

Vo vinárni ELIZABETHA & ANDREAS vás po náročnom dni poteší večerný relax v príjemnom prostredí spojený aj s ochutnávkou vín značky Elizabetha a pravých destilátov značky Andreas vyrobených zo sliviek, hrušiek, čerešní či jabĺk, a tiež chutné vína s výťažkami bylinných extraktov.

Za sprievodu dobových folklórnych skupín

V súčasnosti vytvára pivnica podmienky pre dobový večer v sprievode folklórnych skupín. Spája tak tradície našich predkov s historickým interiérom penziónu. Na požiadanie je možné rezervovať večerný program so živou hudbou.

Salónik s latinským nápisom

Na prízemí sa nachádza historický salónik s barovým pultom pre 30 osôb s pôvodne zachovaným a zreštaurovaným dreveným stropom s latinským nápisom: AEDIFICAVIT S.D.ANDREAS FUSEK CUM CONTORALIS SUAD. ELIZABETHA BORCSICKI ANNO 1748 DIE 6. MAI vďaka ktorému získajú firemné akcie nezabudnuteľný ráz.

Ponúkame ubytovanie i priestor na rodinné oslavy a firemné akcie.