TEL: +421 915 078 142

 Pokojná atmosféra dobového penziónu Elizabetha prepožičiava firemným školeniam či seminárom nádych výnimočnosti, histórie a dokonalého relaxu.

Štýlové pracovné stretnutia

Aj v súčasnej dobe poskytuje historický penzión ELIZABETHA vhodné priestory pre usporiadanie firemných školení, seminárov, pracovných porád či mítingov s počtom zúčastnených do 40 osôb.

Catering

Súčasťou školiacich priestorov je zastrešená terasa, ktorú klienti s obľubou využívajú na pravidelné coffee breaky či malé občerstvenie počas časovo náročnejších pracovných stretnutí. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa s možnosťou celodenného stravovania. V celom objekte je k dispozícií pripojenie na wifi, parkovacie miesta či ubytovanie.

 

Večerný program

Po náročnom dni mnohých poteší večerný relax v príjemnom prostredí spojený napríklad s ochutnávkou pravých destilátov značky ANDREAS vyrobených zo sliviek, hrušiek, čerešní či jabĺk. Súčasťou penziónu je aj unikátna vinotéka s bohatou ponukou originálnych vín značky Elizabetha. Na požiadanie je možné zabezpečiť dobový večer za sprievodu živej folklórnej hudby.

Salónik s latinským nápisom

Na prízemí sa nachádza historický salónik s barovým pultom pre 30 osôb s pôvodne zachovaným a zreštaurovaným dreveným stropom s latinským nápisom: AEDIFICAVIT S.D.ANDREAS FUSEK CUM CONTORALIS SUAD. ELIZABETHA BORCSICKI ANNO 1748 DIE 6. MAI vďaka ktorému získajú firemné akcie nezabudnuteľný ráz.

Ponúkame ubytovanie i priestor na rodinné oslavy a firemné akcie.