TEL: +421 915 078 142

VINÁREŇ ELIZABETHA & ANDREAS v historických suterénnych priestoroch penziónu s pôvodne zachovaným kamenným murivom a klenbovým stropom, vzniká vináreň a unikátna vinotéka.

Samotné dispozičné riešenie klenbových priestorov suterénu umožňuje organizovanie podujatí pre milovníkov vín, nielen posedení pri víne, ale tradičných degustácií a ochutnávky vín, pri ktorých je možné pokochať sa ich farbou, chuťou a buketom v prostredí k tomu určenom. Zároveň ochutnávka vín z charakterom dávnej minulosti umožní návrat mnohých aj znalcov vína do iného obdobia. Zaujímavý nábytok z masívu dotvára účelovosť týchto priestorov, zvýrazňuje ich charakter, kde celkom komfortné a príjemné posedenie spája lahodnú chuť vín s historickou atmosférou.

Ochutnajte vína a destiláty

História a celkové riešenie týchto priestorov dáva možnosť návratu do 18. storočia pri uplatnení netradičných postupov v ponuke vín ELIZABETHA ako aj iných slovenských a zahraničných vín. Zároveň destiláty ANDREAS zo sliviek, hrušiek, čerešní a jabĺk a vína s bylinnými extraktami tej doby budú taktiež v degustačnej ponuke.

vino elizabetha

Ponúkame ubytovanie i priestor na rodinné oslavy a firemné akcie.