TEL: +421 915 078 142

Priestory renesančného Penziónu Elizabetha sú dispozične prispôsobené na organizovanie rodinných osláv či stretnutí v komornej a historickej atmosfére 18. storočia.

Zaujímavé osobnosti, ktoré kedysi renesančný meštiansky dom vlastnili a obývali, tu žili aktívnym spoločenským a podnikateľským životom. V rovnakom duchu čias minulých prelínajúcich sa so súčasnosťou, sa nesú spoločenské podujatia organizované v našich priestoroch pri najrôznejších príležitostiach, akými sú: rodinné a narodeninové oslavy, jubileá, svadby, kary, promócie, stretnutia spolužiakov či kolegov.

Posedenie vo vínnej pivnici

Klenbové priestory suterénu umožňujú usporiadanie spoločenských stretnutí nielen pre milovníkov vín. VInáreň očarí pôvodne zachovaným kamenným murivom a klenbovým stropom. V súčasnosti v nej pulzuje čulý spoločenský život a je v nej uložená unikátna vinotéka s možnosťou ochutnávky vín a pravých destilátov.

Kapacita vinárne: 50 – 60 osôb

Komorná atmosféra historického salónika

Pri menšom počte zúčastnených je k dispozícií historický salónik s priamym východom na zastrešenú terasu a vlastným barovým pultom. Je dominantou Penziónu Elizabetha vďaka pôvodne zachovaným a zreštaurovaným dreveným stropom s latinským nápisom.

Kapacita salóniku: 30 osôb

Catering a program

Samozrejmosťou sú kompletné cateringové služby na vysokej úrovni, vynikajúca kuchyňa a profesionálna obsluha.

V prípade záujmu je možné rezervovať dobovú či folklórnu živú hudbu.

Salónik s latinským nápisom

Na prízemí sa nachádza historický salónik s barovým pultom pre 30 osôb s pôvodne zachovaným a zreštaurovaným dreveným stropom s latinským nápisom: AEDIFICAVIT S.D.ANDREAS FUSEK CUM CONTORALIS SUAD. ELIZABETHA BORCSICKI ANNO 1748 DIE 6. MAI vďaka ktorému získajú firemné akcie nezabudnuteľný ráz.

Ponúkame ubytovanie i priestor na rodinné oslavy a firemné akcie.